2022-05-03

Kvietimas į renginį Lietuvos ir Ukrainos vaikams bei jų tėvams, globėjams

Mieli tėveliai ir globėjai,

šiuo laikotarpiu ne vienas patiriame slogias emocijas ir įvairių iššūkių, kuriuos lengviau įveikti būnant drauge. Tad norime pakviesti 5-10 metų amžiaus vaikus gegužės šeštadienius praleisti įdomiai ir naudingai. Registruokitės į projektą „Draugai yra laimė“ ir prisidėkite prie lietuvių ir ukrainiečių draugystės kūrimo ir stiprinimo.

Trumpai apie projektą:

• Data:kiekvieną gegužės šeštadienį: gegužės 7 d., 14 d., 21 d. ir 28 d.
  • Dalyviai:nuo 10 iki 12 val. 5–7 m. amžiaus vaikai, nuo 13 iki 15 val. 8–10 m. amžiaus vaikai
  • Tema: kiekvieną gegužės šeštadienį vis kita: sveika mityba, fizinis aktyvumas, burnos higiena, psichikos sveikata
  • Vieta: Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, Polocko g. 12-2, Vilnius

Į renginius kviečiame registruotis pildant žemiau pateiktas anketas:

___________________________________________________________________________________

Добрый день дорогие родители,

В этот период многие сталкиваются с депрессивными эмоциями и разнообразными испытаниями, которые легче преодолеть вместе. Мы хотим пригласить ваших детей от 5 до 10 лет провести субботы мая интересно и полезно. Приглашаем Вас регистрироваться на проект „Друзья — это счастье“ чтобы укрепить старую или создать новую дружбу между литовцами и украинцами.

Кратко о проекте:

• Дата: каждую субботу мая (7, 14, 21 и 28 д.).
  • Участники: с 10:00 до 12:00 часов от 5 до 7 лет дети; с 13:00 до 15:00 часов от 8 до 10 лет дети.
  • Темы: каждую субботу мая: здоровое питание, физическая активность, гигиена полости рта, эмоциональное здоровье.
  • Место встречи: Вильнюсское бюрo общественного здоровья, ул. Полоцко 12-2, Вильнюс.

Для посещения мероприятиe необходимо зарегистрироваться:

• 7 мая
  • 14 мая