2018-10-24

Mūsų darželis pateko į projektą „Futboliukas“!!!

Mūsų darželio grupių „Rugiagėlės“, „Šlamučiai“ ir „Čiobreliai“ vaikai su auklėtojomis Germante, Daina ir Jūrate bei kūno kultūros mokytoja Jurgita, 2018-2019 m. m. dalyvaus (ir jau dalyvauja) projekte „Futboliukas“ ? ? ? ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽
„Futboliukas“ – Lietuvos futbolo federacijos (LFF) inicijuotas ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) vykdomas ilgalaikės masinio futbolo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projektas, skirtas ugdymo įstaigoms, turinčioms ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes.
Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.
Kiekvieną mėnesį mūsų lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai leis suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis.
Tėveliams ir visiems besidomintiems galima sekti kaip sekasi mūsų darželio vaikams vykdyti užduotis bei treniruotis, internetiniame puslapyje http://www.asfutboliukas.lt/