Įstaigos savitumas

Darželio savitumas- galimybė nuolat stebėti ir pažinti šalia esančią gyvąją gamtą, pasidžiaugti gamtos teikiamais malonumai, nes darželis įsikūręs Antakalnyje, Pavilnio regioninio parko ribose, miško apsuptyje.
Išnaudodami dėkingą geografinę padėtį, darželis savo ugdymo prioritetais pasirinko: sveikatos stiprinimą ir ekologinį gamtosauginį vaikų ugdymą.
Galimybė pabūti gamtoje, ją pažinti yra labai svarbus faktorius, kuris turi įtakos fizinei ir emocinei vaikų sveikatai. Norėdami sukurti glaudų ryšį su gamta, suteikiame vaikams kuo daugiau informacijos apie mišką ir jo gyventojus. Visais metų laikais darželio vaikai daug laiko praleidžia lauke – stebi supančios gamtos įvairovę: medžius, žvėrelius ir vabzdžius, globoja paukštelius, tėvelių įrengtose inspektuose augina daržoves. Stebėdami ir eksperimentuodami vaikai mokosi suprasti juos supančią gamtą, tausoti visa kas gyva.
Darželis ugdo mažųjų vilniečių įprotį būti lauke, moko darnaus sugyvenimo su aplinka, grūdina ir stiprina vaikų sveikatą. Vaikai gamtai yra neabejingi. Būdami gamtoje vaikai daug sužino, patiria emocinius išgyvenimus, formuojasi jų ekologiniai įgūdžiai ir įpročiai.