Nuotolinis ugdymas

Dėl sugriežtinto karantino priemonių nuo š. m. gruodžio 16 d. ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojama dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu. Pažymime, kad vaikams, kurie ugdomi namuose, bus užtikrintas nuotolinis ugdymas. Taip pat informuojame, jog nuotoliniu būdu besiugdantiems vaikams ugdymo mokestis nebus skaičiuojamas.

Informuojame, kad nuotolinis ugdymas organizuojamas per šias platformas:

• Čiobrelių grupė: „Zoom“ – pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis 10:00 val.
  • Šlamučių grupė: „Zoom“ – antradienis, ketvirtadienis 10:00 val. Kitomis  savaitės dienomis užduotys keliamos į „Facebook“ grupę.
  • Rugiagėlių grupė: „Zoom“ ir „Facebook“. „Zoom“ –  ketvirtadienis ir penktadienis.
  • Varpelių grupė: „Zoom“ – sausio 7 d. 9.30 val. tema ,,Žiemos džiaugsmai ir pramogos“; sausio 11 d. 11 val. tema ,,Kuo mes keliaujame „.Užduotėlės dedamos Facebook Varpelių grupėje ir taip pat Varpelių grupės „Messenger“ grupėje.
  • Ramunėlių grupė: sekmadieniais siunčiamos užduotys.
  • Žemuogėlių grupė: „Zoom“ – antradienis, ketvirtadienis 11:00 val.
  • Aguonėlių grupė (lopšelis): „Facebook“ grupėje užduotėlių kėlimas.
  • Dobiliukų grupė: „Facebook“ grupėje užduotys įkeliamos savaitei (pvz: sausio 4 – 8d). Per platformą „Messenger“ siunčiamos individualios užduotys.

Naudingos nuorodos:

Vilniaus PPT darbas karantino metu

Vilniaus PPT Ugdymas(is) nuotoliniu būdu. Rekomendacijos pedagogams, mokiniams ir jų tėvams

Patarimai mokytojams ir tėvams

Kaip organizuoti ugdymą namuose?