2021-05-20

Ričardo Berankio apsilankymas darželyje

Tarptautinės teniso federacijos ekspertas prancūzas Bernardas Pestre 5 kartus lankėsi Lietuvoje ir surengė mokomuosius seminarus šalies teniso treneriams bei kūno kultūros mokytojams. Juose dalyvavo ir kūno kultūros mokytoja Jurgita, kuri mūsų darželį įtraukė į Lietuvos teniso sąjungos projektą, kurio metu teniso pradmenys bus integruoti į kūno kultūros pamokas. Projektas yra ITF (Tarptautinės teniso federacijos) vykdomos Junior tennis initiative (JTI) programos dalis. Programa siekiama didinti vaikų teniso masiškumą, ji apima jaunųjų teniso talentų paiešką, teniso pamokas, treniruotes, vaikų teniso turnyrus. Iš viso šiame projekte dalyvauja 131 valstybė.
Labai džiaugiamės sulaukę Lietuvos teniso sąjungos atstovų kartu su geriausiu Lietuvos tenisininku Ričardu Berankiu. Svečiai atvežė vaikų lauko teniso inventorių – raketes, kamuoliukus, tinklą. Esame labai dėkingi svečiams už dovanas, kūno kultūros mokytojai Jurgitai ir nekantraujame pradėti teniso pamokėles.