2020-03-26

SVARBU!VAIKŲ NUOTOLINIS MOKYMAS

Gerbiami Tėveliai,

Jūsų patogumui ir vaikučių ugdymui, šiuo karantino laikotarpiu, auklėtojos pradėjo vykdyti ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą nuotoliniu būdu.

Ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų tėveliams auklėtojos elektroniniu būdu pateikia užduotis, veiklas, savaitės planus, patarimus, kaip organizuoti vaikų ugdymą namuose.

Nepamirškite, kad visada galite bendrauti telefonu su darželio administracija, konsultuotis su auklėtojomis per Skype, Messenger, Viber, Google, Facebook ar kitą platformą, kuri Jums būtų patogiausia.

Tikime, kad išnaudojus šį ramybės laiką tikslingai, grįšime į darbus su dvigubai stipresne jėga ir energija, bei nauju požiūriu į mus supantį pasaulį.

Daugiau informacijos bei patarimų pedagogams ir tėvams, kaip vykdyti ugdymą nuotoliniu būdu,  rasite čia: http://www.svietimonaujienos.lt/ikimokyklinis-ir-priesmokyklinis-ugdymas-nuotoliniu-budu-patarimai-mokytojams-ir-tevams/?fbclid=IwAR3JNb2hljIngrIcqpSu5SPtFV_VPelWT8TMdLE5WEReiUv2pDmvU6LCZCQ

 

Saugokite save ir savo artimuosius !