2020-12-08

INFORMACIJA.Karantino sugriežtinimas

Informuojame, kad Vyriausybės posėdžio metu nutarta griežtinti karantino režimą.

Ikimokyklinispriešmokyklinis ir pradinis ugdymas turi būti vykdomi, užtikrinant operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas. Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programas rekomenduojama lankyti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu.

Neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas.

Švietimo pagalba teikiama, užtikrinant operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas, tokiu pat būdu, kokiu vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų; arba teikiama nuotoliniu būdu.

Pagarbiai,

VSPS