2022-10-18

Tėvystės įgūdžių ugdymo užsiėmimai

Laba diena,

Tėvystės įgūdžių ugdymo užsiėmimai grįžta!  Visus Vilniaus miesto bei rajono tėvelius, auginančius 1 – 6 metų vaikus, 7 – 12 metų vaikus bei 13 – 17 metų vaikus, kviečiame į nuotolinius užsiėmimus, kurie startuos spalio mėnesio pabaigoje.

Ką veiksime užsiėmimų metu?

diskutuosime apie tėvystės modelius;

dalysimės asmenine patirtimi;

gilinsime teorines žinias apie tėvystę;

ieškosime bendrų atsakymų į kylančius tėvystės iššūkius.

Susitikimai grupėmis vyks nuotoliniu būdu, vaizdo konferencijų ir pokalbių platformoje „Zoom“. Iš viso bus 8 susitikimai (1 susitikimas 2 astronominės valandos). Užsiėmimų dalyvių skaičius iki 12 asmenų.

Programa nemokama!

Registracijos nuoroda: https://form.jotform.com/222856696528371

Daugiau informacijos: ada.ibijanskaitė@vvsb.lt